+48 22 59 00 730

Samorząd studencki

Maksymilian Kobus

Jestem absolwentem studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Administracja w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. W obu przypadkach specjalizowałem się w Prawie Pracy i Polityce Zatrudnienia. Obecnie jestem studentem Instytutu Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa na kierunku Prawo. Zawodowo zajmuję się E-commerce Managementem. W wolnych chwilach pochłania mnie Netflix oraz kultura krajów arabskich.

Ihor Sliniavskyi

Jestem studentem WSM na kierunku Zarządzanie, specjalność „Menedżer biznesu”. Zawodowo prowadzę kilka małych projektów biznesowych, a w czasie wolnym zajmuję się sztukami walk, nauką języków obcych i oglądaniem filmów Tarantino oraz Ritchie.

Adrian Ochap

Jestem absolwentem Filologii Hiszpańskiej. Obecnie jestem studentem 2 roku studiów licencjackich w Instytucie Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa na kierunku Administracji. Zawodowo jestem tłumaczem symultanicznym. W przyszłości chciałbym pracować w korpusie służy zagranicznej. W czasie wolnym uprawiam sporty ekstremalne i czytam książki o tematyce stosunków międzynarodowych.

Eliza Iskra

Jestem studentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych. Ukończyłam policealną Szkołę Biznesu i Zarządzania z dyplomem technika administracji. Obecnie pracuje w przedszkolu jako asystent nauczyciela, a w wolnych chwilach jeżdżę na rowerze i słucham muzyki. Lubię pracować z dziećmi, studia pedagogiczne pozwolą mi zdobyć kwalifikacje do zawodu nauczyciela.

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć.”
Janusz Korczak

Małgorzata Wiśniewska

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Praca Socjalna na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Obecnie jestem studentką WSM Instytutu Pedagogiki i Psychologii na kierunku Psychologia. Dodatkowo w ramach projektu Innowacyjni Nauczyciele studiuję Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną. Ponadto pracuję z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną. W wolnym czasie z przyjemnością oglądam zmagania sportowe w dziedzinie piłki nożnej i siatkówki. Chętnie udzielam się w wolontariacie, ale najbardziej związana jestem z projektem Szlachetnej Paczki. W ramach aktywnego odpoczynku co roku staram się spędzić wakacyjny urlop w polskich górach.