+48 22 59 00 730

Oferty pracy

Główne zadania:

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej związanej z nawiązywaniem, trwaniem i ustaniem stosunku pracy,
  • prowadzenie akt osobowych w tym archiwizacja,
  • obsługa kadrowa pracowników,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z zawieraniem umów cywilnoprawnych,
  • obsługa programów SIMPLE, BAZUS, POLON,
  • sporządzanie sprawozdań GUS, POLON, PEFRON,
  • znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o szkolnictwie wyższym i nauce, ubezpieczeń społecznych.

Wymagane kwalifikacje:

  • mile widziane wykształcenie wyższe i doświadczenie w dziale kadrowym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność oraz umiejętność współpracy z zespołem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prywatnej Uczelni,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • pracę w młodym i ciekawym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy wysyłać na adres: kanclerz@mans.org.pl z dopiskiem „KADRY”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie                  o ochronie danych)”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

  • inicjowanie, przygotowanie i koordynacja działań dotyczących tworzenia i realizacji strategii Uczelni w zakresie promocji,
  • prowadzenie działań promocyjnych skierowanych do uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i absolwentów innych uczelni, w tym organizacja dni otwartych Uczelni,
  • koordynowanie i organizowanie spotkań, sympozjów, konferencji, zjazdów oraz innych uroczystości cyklicznych i okolicznościowych organizowanych przez władze Uczelni,
  • koordynowanie i sprawowanie pieczy nad konkursami organizowanymi przez władze Uczelni,
  • przygotowanie i realizacja prezentacji Uczelni podczas imprez promocyjnych i innych uroczystości,
  • przygotowanie materiałów promocyjnych i reklamowych Uczelni,
  • koordynowanie działalności reklamowej podmiotów zewnętrznych na terenie Uczelni,
  • przygotowanie analiz przekrojowych i specjalistycznych w obszarze edukacji oraz planów rozwojowych innych uczelni i szkół wyższych,
  • monitorowanie trendów na rynku edukacji,
  • przygotowywanie treści i koordynowanie działań marketingowych w social mediach (FB, Instagram, Google, strona www)

  • mile widziane wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,
  • doświadczenie w pracy ze studentami,
  • samodzielność oraz umiejętność współpracy z zespołem,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

CV prosimy wysyłać na adres: kanclerz@mans.org.pl z dopiskiem „MARKETING”

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie funkcjonująca na rynku edukacyjnym ponad 28 lat, w związku z rozwojem uczelni poszukuje kandydatów na stanowisko:

Adiunkta

na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

w Katedrze Psychologii

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (tytuł zawodowy magistra), stopnia doktora nauk społecznych (humanistycznych) w dyscyplinie psychologia;
  • Doświadczenia w prowadzeniu zajęć z zakresu psychologii w ramach współpracy z uczelniami wyższymi, kompetencji dydaktycznych;
  • Doświadczenia zawodowego (praktycznego przynajmniej 3- letniego) związanego z kształceniem psychologicznym zdobytego poza uczelnią wyższą;
  • Umiejętności korzystania z narzędzi kształcenia na odległość (Moodle, MS Teams itp.), możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnie;
  • Udokumentowanego dorobu naukowego i chęci do rozwoju zawodowego w zakresie aktywności naukowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju naukowego i zawodowego;
  • pracę w przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aktualnego CV uwzględniającego informację o dorobku zawodowym, naukowym i dydaktycznym do dnia 16.06.2024 r. na adres: Aplikuj teraz

Prosimy również o załączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie ul. Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa:

MANS; Ochrona danych osobowych: RODO

OfertyPracy